Květen 2008

1. kapitola- Jedna z mnoha ...

22. května 2008 v 14:22 | Helén |  Jedna z mnoha
Ahojky,
táákže(mám toho hodně na srdci, ale zkrátím to)
-Moc děkuju za komentíky. Ohromně mě potěšily a hnedle po přečtení jsem se dala do dalčí kapči. Moc díky holky!!! Ty prostoduché komenty typu : Chceš větší návštěvnost? nebo Bleskajda. nepočítám. K tomuto se vztahuje i můj druhý bod.
-Takže tuhle kapču chci věnovat:Lenče, Teresii, Jasane. A především mému guru( Darhin) a Quistince.
pápá
_______________________________________________________________________________
"Hele, tady je volný kupéčko!" vykřikla plná radosti Ash. Už asi 15 minut běháme po vlaku a hledáme volné kupé. Z jednoho jsme chtěly vyhodit párek třeťáků, ale začaly být na nás trochu sprostší. Ani se nedivím se svými 150 cm si nemůžu moc vyskakovat. Bingo. Naše kupé sousedí s partičkou Lili Evansové, takže se dalo čekat, že nedaleko bude to střapatý pako a jeho parta. Asi se dám na jasnovidectví.
"Tak jaké jsi měla …" nestihla větu dopovědět Ashley. Do kupé vrazil nějaký šílenec.
"Můžeme si přisednout?" upřel na nás oči hnědooký kluk.
"Jamesi počkej! O dvě kupé dál sedí Sandersová, pojďme tam prosím."polohlasně mezi dveřmi oznámil svou prosbu kamarádovi Sirius.
"Ale tady je to vedle Evansový !" vykřikl opravdu nahlas Potter. Odezvy jeho slov na sebe nedaly dlouho čekat. Z vedlejšího kupéčka vylétla jako střela Evansová a setřela Pottera způsobem jaký se nezapomíná. :
"Pottere! Neopovažuj se ještě jednou vyřknout mé jméno tímto tonem!" páni ta má páru.
"Ale no tak kotě, na kdy že máme to rande?" zeptal se medovým hláskem James.
"S tebou a na rande? Nikdy. A neopovažuj se přisednout si k…k …"
"Susan a Ashley." našeptala jí kamarádka. Alespoň naše jména by mohla znát. Ach jo.
"Snad bys nežárlila?" Potter si jí majetnicky přitáhl a objal ji kolem pasu, po chvilce sjel trochu níž. Nápoj ve kterém byla Liliina trpělivost tekl po zemi úzké chodbičky vlaku.
"ÁÁÁ Pottere co si to dovoluješ!" zařvala a v jejím hlase byl náznak hysterie. Jednu mu vrazila přes tvář, otočila se na podpatku a v čele své party odkráčela.
Potter si odnesl z roztržky menší monokl, a výraz zvířátka kterému zavraždily maminku. Se slovy:
"No tak my asi už půjdem!" zaklapl dveře našeho kupé. Obě jsme chvilku koukaly na místo kde ještě před chvilkou stál. A potom … jsme dostaly nepopsatelný výbuch smíchu. Takto jsme se smály asi dalších 20 minut a poté jsme se daly do rozpravy o prázdninových zážitcích.
Když obě dívky vystoupily z lokomotivy zachvátil je zmatek, který panoval na nádraží v Prasinkách.
"Ok, já půjdu hledat volný kočár doleva a ty doprava. Domluveno?" zavelela Ash.
Když kamarádka neodpovídala tak jí zamávala rukou před obličejem a se slovy: "Halo je tu někdo?" se rozřehtala. Téměř nikdy nepřistihla svoji kámošku mimo. Sus byla vždy bystrá vše slyšela, vše viděla.
"Že je v tom zase ten tvůj Sirius!"
"Ty jsi ten nejhorší člověk jakého jsem mohla potkat!!!" na oko zahrála naštvanou blondýna.
"Tak už běž jinak se do bradavic vůbec za tento rok nedostaneme."
Susan nechtěla nikam jít. Chtěla si užít ten ruch, který kouzelnické dítě zažije jen sedmkrát za život. Tentokrát naposledy.
"Hej Sus nešla by jsi se mnou na procházku u jezera?" oslovil ji vysněný. Jak si vůbec může pamatovat její jméno.
"Jo, jo strašně ráda." vyhrkla nadšeně Susan. Tento okamžik si představovala podstatně romantičtěji.
"Mimochodem neviděl jsi volný kočár?" zeptala se pohotově.
"Asi ano, pod podmínkou, že pojedeš se mnou." řekl a ukázal na kočár u kterého stála celá jeho partička včetně Ashley, která se živě bavila s Remusem, který kupodivu odložil knihu.

Povídka pro Tamu 1. díl

21. května 2008 v 21:01 | Darhin |  *Jednorázovky*
Ták lidičky..omlouvám se, že jsem strašně dlouho nic nenapsala, ale prostě nebyla nálada ani čas..dneska jsem dopsala první díl k povídce pro Tamu a ten konec jsem psala trochu v depresi, tak to berte s rezervou...chci jí věnovat hlavně Tamarce, protože si na ní musela strašně dlouho počkat! Tak promiň Tamí!
Mám pro vás úkol! Pomůžete mi rozhodnout konec? Fakt nevím, jak mám pokračovat, tak prosím hlásněte do ankety...anketa skončí příští středu, doufám, že se zapojí hodně lidí..děkuji předem..
Darhin

Prolog-Jedna z mnoha ...

18. května 2008 v 19:04 Jedna z mnoha
Jednoho deštivého ba přímo hnusného jarního podvečera vám sem dávám prolog k jedné nejmenované povídce která, se jmenuje Jedna z mnoha ... doufám, že si to budu pamatovat.
Jinak prolog je nudný a ještě k tomu krátký, ale ono se to rozjede co nejdrive jsem dam dalsi kapcu ... byla bych ráda alespoň za nějaké komenty ...
Dík pápá
Poslední teplý letní vánek ovýval dívku, která se mu slastně nastavovala. Blonďaté vlasy jí vlály kolem drobného, nenápadného, ale přesto krásného obličeje. Již po sedmé se vydávala do Bradavic a poslední rok si hodlala užít, ikdyž sama věděla, že bude ráda, když bez jakýchkoli nápadných skandálů a bez následků "proleze". Také doufala že OVCE proběhnou alespoň dostatečně. Nechtěla by slyšet ne zrovna pochvalné ódy od svých rodičů. Chmurnými myšlenkami na tresty, testy a učení se teď nechtěla zabývat. Znala jen jednoho člověka kterému učení dělalo vyloženě dobře. Stačilo malé rozhlédnutí a spatřila ji … nešlo si jí nevšimnout. Lili Evansová. Ano ta veselá, kamarádská a všemi oblíbená zrzka která byla teď obklopená kamarádkami. "Hej, Evansová! Pojď se mnou na rande!" začal na ni pokřikovat střapatý kluk s čokoládovýma očima. Blondýnčin pohled nezůstal na Jamesi Potterovi jak se jmenoval ale na jeho krásném kamarádovi. Nevědomá si svých činů nahodila zasněný výraz a zahleděně se na něj zadívala. Sirius Black si ji všiml, upřel na ni své bouřkové oči ze kterých bylo cítit štěstí a pár jiskřiček, které vyjadřovaly postraní úmysly. Usmál se a jí se málem podlomila kolena, ale zachovala ledovou hlavu a usmála se také což ho vyvedlo z míry. Býval zvyklý, že jak nějakou svoji fanynku obdařil úsměvem omdlela. Žertovně na ni mrkl a ona se začervenala. Páni, myslela si … náhle ji někdo překryl dlaněmi oči a legračně nacvičeným hlasem řekl: " Hádej kdo?" "Ashley!" zakřičela dívka a vrhla se kamarádce kolem krku. "Stýskalo se mi po tobě!" pokračovala. "Ale to mě po tobě taky!" od srdce řekla veselá dívenka s oříškovými vlasy. Drobná blondýnka věděla, že jejich přátelství by mohlo být ještě větší, každopádně jejich pouto stačilo, aby vyplynul cit jako stýskání. "Půjdeme do vlaku?" zeptala se Ash. "Jasně!" odvětila blondýnka. Když nastupovala do vlaku ještě se ohlédla přes rameno a zahlédla Siriuse jak živě diskutuje s nějakou holkou, měla jasně fialové vlasy a modré oči. Na první pohled byla krásná. "To je mu podobné." polohlasně vyřkla do ticha. "Říkala jsi něco?" pohotově zareagovala Ashley. "Ne nic." odpověděla s velkým americkým úsměvem dívka. Lhaní jí moc nešlo. Když se prodírala davem k volnému kupé tak si stihla pomyslet: "Hlavně to tady poslední rok přežít"!

Info k nové povídce

15. května 2008 v 21:26 | Helén |  Kecy o ničem...(většinou oznámení ;o)
Ano už jsem to nevydžela... jsem příšerná
Začala jsem psát novou povídku, byla bych ráda, kdyby ji alespoň někdo četl. Návrh na ni jsem podala Darhin, ta mě odbyla slovy ať ji napíšu sama. Trochu mě to zaskočilo a snažila jsem se ji ještě přemluvit. Bezvýsledně. Tak tady to máte ... do rozcestníku to přidám později
Vaše plna očekávání .... Helén
Název: Jedna z mnoha...
Postavy: Susan Davis (AUTP), Sirius Black, Bellatrix Black, Lili Evans, Remus Lupin, James Potter, atd...
Doba: Poberti
Slogan: On jí zlomil srdce, ona mu zlomí všechno ...
Počet kapitol:1-6 bude to krátké
Helén

5.kapitola(April)

12. května 2008 v 17:10 | Darhin & Jasane |  $Bradavice aneb Malfoyové a Potterové zase v sobě$
Nazdárek! Mě se tak stýskaloooooooooooo:D. No vám asi ne, co? Ale to nevadí, kdo nechce, číst si to nemusí:D Napsaly sme s dvojčetem další kapku, tak se bojte:D
JO je tu taký malý háčíček:D- Omezení: 17+ O:)...
No jo...taky to psala Jas, ne?:D

New desing Bleeding Hearth

8. května 2008 v 14:23 | Helén |  Styly našeho blogu =o)
Tak ... konečně to tady vypadá jinak. Dala jsem si tímhle celkem práci a když jsem lay "instalovala" tak mě strašně prudil bratr ať až jdu pryč tak si toho važte málem jsem ho přizabila a matka mě za to seřvala .... tak pa pá ať se vám líbí a čekám komentíky