11.kapitola- Hádka, usmíření, bomby(Lucy)

23. února 2008 v 18:35 | Darhin |  $Ulítlá dvojčata!$
Tak...omlouvám se především Jasance, mojemu milému dvojčátku a také skvělé kamarádce, že musela taaaaaaaak dlouho čekat, ale byla jsem nějak mimo...a také se omlouvám vám, milí čtenáři, že jsem sem ještě nedala kapitolu k PZJ, i když jí má Andy na blogu...tak jí sem dám hned po téhle..hezké počteníčko, ale kapitola k téhle povídce nepřibyde dřív než za týden, protože moje dvojčátko odjíží! Ale dost keců
Vaše Darhin, která vás má ráda!

11.kapitola- Hádka, usmíření, bomby(Lucy)
"To ti může být úplně jedno!" řekla jsem jí pomocí myšlenek naštvaně
"Co sem provedla???" zeptala se mě uraženě
"Já jsem chtěla, aby mi to řekl SÁM!!!"
"Ale takhle aspon už ví, že to víme...a budeme moct s nima blbnout při úplnku!"
"Jo, ale měl mi to říct SÁM!!!"
"Ale vždyt se tim nic nemění."
"Mění se tím právě hodně!"
"A co prosím, tě???"
"Víš, proč mi to neřekl? Protože ve mně nemá důvěru! Ted jí asi mít bude, když zjistí, že se jim hrabeme v hlavě, ne???"
"Kašli na to..hlavní je, že to přiznal!"
"On to ale NEPŘIZNAL!"
"Ale-" Jas nestačile doříct, protože ji přerušil Sirius:
"Tak pojd zlatíčko, dáme se do toho, at to máme z krku!" jen jsem se ušklíbla a šla k Removi. Kupodivu jsme to měli dřív, než Jas se Siriusem(já vím, že se ty lektvary nedají za jeden den, ale chápete, ne?). Pak přišel Křiklan (i s Jamesem) a kriticky se podíval na naše lektvary. Kupodivu ale nenašel sebemenší chybyčku. Jen si odfrkl a propustil nás. Za dveřmi stále ještě růžového kabinetu jsme se s Jas ve setejnou chvíli neplánovaně ušklíbly(njn...vlastní kouzla...). Poberti to ale zpozorovali a měli co dělat, aby nevyprskli smíchy. Raději jsme si s Jas odpustily nějaké nehezké poznámky a zamířili společně s klukama do společenky. Za celou tu dobu jsem s nikým nepromluvila. Dokonce i v Křiklanově kabinetě jsem "držela bobříka mlční"(pokud se tedy nepočítá: "Podej mi pls..."). Došli jsme před vchod do společenky a zastavili se před tou ženskou v růžovém(dělá se mi z ní špatně). Remus řekl heslo a "dveře" se otevřely. Vstoupilijsme dovnitř a rozhlídli se po společence. Nikdo v ní nebyl(bylo taky 10 v noci!). Poberti s Jas si šli ještě sednout do křesel, ale já se s tichým "dobrou noc." vytratila do ložnice. Lily už tam spokojeně chrupkala.
Po zbytek týdne jsem se všem stranila a vycházela jsem z ložnice jen na hodiny a na oběd (na večeři a na snídani jsem nechodila a dávala jsem tím Jas najevo, že jsem an ní poád naštvaná). V hodinách si učitelé připadali ale trochu podivně, protože je nikdo nevyrušoval. Já jsem se s Jas nebavila a i poberti byli nejací zamlklí.
Na konci týdne (byla neděle a tak nebylo žádné učení a tak podobně) jsem šla sama chodbou a směřovala jsem do kuchyně(asi jsem se zapomněla zmínit, že když jsem nechodila na snídaně a na večeře, tak jsem chodila do kuchyně aspon trochu se najíst). Cestu mi ale zastoupila partička zmijozelských.
"Uhni ty mudlovská šmejdko!" řakla zdánlivě tichým hlasem Bellatrix.
"Jejda...ty to aasi ještě nevíš, co?" řekla jsem a ona povytáhla obočí.
"Co mám vědět?" zaptala se mírně zaraženě.
"Že nejsme z mudlovské rodiny, ty krávo!" to se objevila na scénce i Jas. Vyvedlo mě to z míry, ale nedala jsem na sobě nic zdát. Slyšela jsem jen Malfoyovo pohrdavé odfrknutí. Bylo mi to ale jedno! Přišla totiž Jas a zastala se mě(i když bych to nepochybně zvládla i bez ní, potěšila mě svou přítomností)! Tím se mi jakoby omluvila. A já její omluvu přijala
"Jme totiž Parkerovy, ty krávo!" přidala jsem se.
"No a co?" zeptala se nás Bella podrážděně.
"Si snad děláš srandu, ne?" Zeptala se nevěřícně Jas.
"Ty si jako nikdy neslyšela o Parkerových???" zeptala jsem se a partička zmijozelských se zatvářila překvapeně. A v tom mě napadl bezva nápad!
"No..tak asi ne. Co se dá dělat...my si tady se sestřičkou potřebujeme ještě něco dojednat, tak kdybyste byli tak laskaví a uhli..." řekla jsem a s Jas jsme odešly od překvapených zmijozeláků.
"Tak co jsi potřebovala dojednat?" zeptala se mě nedočkavá Jas
"Jak nás tam ti zmijozeláci opruzovali, tak mě napodl jeden z mých úžasných(skromnost sama)nápadů, jak jim zase tročku znepříjemníme živůtek!"
"Komu???" zeptala se nechápavá Jas
"No těm zmijozelákům!"
"A to jako jenom jeden?" zeptala se mě na oko skleslá Jas
"Nikdo ale netvrdí, že nepřijdeme na další!" řekla jsem povzbudivě.
"Tak dobře...jakej byl ten nápad?" Jas už zase hořela nedočkavostí
"No..."začala jsem a dopodrobna jsem jí vysvětlila můj plán. Jak se zdá, velmi jí zaujal(jak jsem očekávala). Hned na místě jsme si plácly a hodlaly jsme se ještě tenhle den(spíš noc) uskutečnit svůj plán.
OoOoOVečer ve společenceOoOoO
"Zase něco kujete, co?" zeptal se nás Sirius, když jsme se na sebe s Jas asi půl hodiny šklebily.
"A co když jo?" zeptala jsem se s dalším úšklebkem.
"A nemohli bychom vám třeba nějak pomoct?" zeptal se Siri s nadějí v hlase.
"Ne." odpověděly jsmes s Jas společně a znovu jsme se na sebe zašklebily.
"Proč?" vložil se do rozhovoru Rem.
"Protože nechcem!" odsekly jsme
"Nemohla by mluvit jenom jedna?" zasténal Sirius.
"Ne." řekly jsme k Siriusovému vzteku opět zárověn.
"Proč?" Sirius byl pomalu na prášky. Bylo mi ho až líto. Ale on to přežije.
"Protože už jdeme!" řekly jsme a nechaly za sebou udivené poberty.
Vyběhly jsme do dívčích ložnic a vzaly si z kufru pár bomb hnojůvek. Poté jsme vyběhly ven ze společenky a vběhly do jedné nepoužívané učebny. Tam jsme se přeměnily na Bellatrix a Narcissu i se zmijozelskýma hábitama.
"Vypadáš strašně ségra!" usmála jsem se na Jas, když jsem místo její obvyklé podoby spatřila Narcissu.
"Nápodobně." řekla také s úsměvem a obě jsme se rozesmály.
Vyšly jsme z učebny a zamířily ke sklepením. Měly jsme ale menší trhlinu v plánu, o které jsme dokonce i věděly. Neznaly jsme heslo. Ale hodlaly jsme cestou někoho potkat...
"Ahoj Cisso, ahoj Bello! Co vy tady? Myslel jsem, že jsem vás před chvílí zahlídl ve společence!" ozvalo se najednou za námi. Otočily jsme se a uviděla Luciuse Malfoye.
"Jo...ale šly jsme si ještě něco zařídit..." řekla jsem a zřejmě uvěřil. Připojil se k nám a za chvílí jsme stáli před vchodem do společenky.
"Nejmocnější zakladatel-Salazar Zmijozel." řekl Malfoy a "dveře" společenky se otevřely. Vešly jsme dovnitř a já se nepatrně otřásla hnusem. Ustála jsem heslo-podle mě nebyl Zmijozel lepší než Nebelvír-, ale tohle už bylo moc. Nemám nic proti zelené nebo stříbrné, ale když jsou na ní ještě hadi...Fuj! Zmijozelská společenka vypadala stejně jako nebelvírská(až na ty barvy). Byl tam krb a neproti němu velká pohovka. Vedle ní pak byly rozestavěny křesla a sem tam byl postavený stůl. Na nohách od stolu byly vyřezávaní hadi. Udělalo se mi špatně.
"Omluv nás M...chci říct Luciusi, ale půjdeme si lehnout." řekla jsem a zamířila k dívčím (domnívala jsem se, že jsou dívčí) ložnicím.
"Tak brzo? Neděje se něco?" no jo...Malfoy má vždycky moc keců
"Ne...vůbec nic. Pročpak?" zeptala jsem se sladce
"No...vypadáte trochu.." začal, ale Jas ho přerušila
"Ale to se ti jenom něco zdá." Poté jsme už konečně vyšly na schodiště k dívčím ložnicím. Nedošly jsme ale až do ložnice sester Blackových, zůstaly jsme stát před dveřmi. Vyndaly jsme bomby hnojůvky(nedivte se, kam jsme je schovaly, já to taky nwm :o) a položily je na zem. Spěšně jsme se proměnily na nějaké neznámé holky, prošly společenkou a skoro až vyběhly z ní. Sotva jsme vyběhly, ozvala se rána. Jas se začala řehtat a já se okamžitě přidala. Tohle byl sice další průšvih, ale nic jsme si z toho nedělaly. Dnes už podruhé jsme si plácly, a s hláškou: "Zmijozel smrdí!" jsme zamířily do společenky nebelvírské.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jasane Jasane | E-mail | Web | 23. února 2008 v 18:47 | Reagovat

Wow.."ZMIJOZEL SMRDÍÍÍÍÍ!":D:D:D:D:D Super konečně jsem se dočkala.... a ještě něco já NEHOŘÍM!!! Jinak fáákt super ségra!! MTMR:-*

2 Darhin Darhin | 23. února 2008 v 18:51 | Reagovat

Já vím, že nehoříš...já se třeba taky nečervenám, že? Ale to je jedno..jsem ráda, že si ti líbí a taky tě mám MMMMMMMMMMMMMMR :-*

3 NarcissaB. NarcissaB. | Web | 24. února 2008 v 10:11 | Reagovat

"Zmijozel smrdí" to je vážně skvělý.... ne že by to byla pravda (moje oblíbená kolej) ale stejně je to super...

4 evelis evelis | E-mail | Web | 25. února 2008 v 13:49 | Reagovat

super Darhinko moe zlatá:-*a co klávesnice?:D

5 MarryT MarryT | Web | 25. února 2008 v 17:21 | Reagovat

Moc pěkná kapča!!!!

6 Darhin Darhin | 25. února 2008 v 17:33 | Reagovat

no...klávesnice už je celkem v pořádku...naši to ještě nezjistiliO:-)a já sem tak šikovná, že to ani nezjistí:D:D:D

7 Peggy Peggy | Web | 25. února 2008 v 18:22 | Reagovat

bezvadná kapča, jako vždy :P takže doufám, že se brzo dočkám pokráčka (žejo, Jasane? O:-) Až se vrátíš...) :D

P.S. "Chudáci" zmijozeláci... :DDD

8 Teresie (rose) Teresie (rose) | E-mail | Web | 16. března 2008 v 21:51 | Reagovat

To bylo supeeer!!! :)

9 bláňa bláňa | E-mail | Web | 31. října 2008 v 21:14 | Reagovat

tak to je bomba!!

moc se mi to líbí!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama