Proč zrovna já? -8. kapitola

31. prosince 2007 v 17:25 | Lůca |  $Proč zrovna já?$
Ahoj! Tak tady máte konečně tu 8. kapitolú..moc se vám omlouvám, že jí sem dávám až ted, ale nějak mi blbnul blog...tak se nezlobte...

8. Hnusná barbína
Jak mohl vědět, jak křičela má matka? Aha...je přece Malfoy(Malfoy=smrtijed)..že mě to nenapadlo dřív...ale on nemohl být u toho! Byl přeci ještě dítě!
Do pytle! Kam mě to jako táhne? Připadám si jako kus hadru! Tim se taky zametá po zemi ne?! Asi Vám ale nemusím říkat, že mám srdce až v kalhotách co? No jasně..to už jste poznali...no kruciš...my sme se dostali až do nějaký chodby...do nějaký tmavý chodby..hodně tmavý...o-ou..já se bojím! No super! Právě se mnou mrštil o zeď! No...jako v bavlnce jsem se teda rozhodně necítila..spš naopak...tahle zeď vypadala spíš..plesnivě.
Co to jako zase dělá? Ten hnusnej blonďák, co vypadá jako barbína se přibližuje! Áaaaaa....kde tu maj záchod...chce se mi zvracet...ještě krok a... a nwm... bude prostě o krok blíž. Pane Bože pomoc! Nemyslete si...žádná velká věřící jako nejsem..ale jestli se nestane zázrak, buď mě tenhle...fujtajbl znásilní a nebo se na něj pobliju..a to pak bude asi ještě horší...
Ha! Slyším kroky! Ale on ne...on se stále přibližuje...! Ale ty kroky...typuju tak tři osoby..ale jedna z nich má...uklidňující kroky...si asi myslíte, že sem nějaká šáhlá ne? Uklidňující kroky...tohle mohlo napadnout asi vážně jenom mě..ani nwm ale proč...najednou už jsem se nebála. Věděla jsem, že mě najdou! A to brzo! Protože ta barbína už byla skoro u mě!
A najednou se to stalo! Přišli...
Pokusila jsem se na ně podívat. Copak vždykcy, když jsem v nějakým maléru mě musí najít poberti? No ale to je teď jedno...hlavně že jsou tady...nevím ale, co se pak událo, protože jsem se zhroutila. Cítila jsem pod sebou studenou zem. A pak něčí ruce...vzaly mě a někam nesly...
Zase jsem cítila ten uklidňující pocit...
Když mě přinesly, Lily se hned rozběhla naproti nim:
"Jamesi!" vydechla Lily, ale hned se opravila, "chci říct Pottere! Vy jste ji opravdu našli? To je od vás...hrdinské!"
"Evansová?"
"Hm?"
"Tys mi řekla Jamesi!"
"Ale prosim tě, to se ti asi jenom něco zdálo." řekla Lily a malinko zčervenala
Otevřela jsem oči, když mě ty velké a uklidňující ruce položily na pohovku. Bohužel jsem si ale nestihla všimnout, komu patřily, protože se kolem mě okamžitě jak shlukli poberti s Lily, tak i hora zvědavců z nebelvíru.
Už na mě čuměli nějak dlouho a tak jsem na ně vybafla:
"Co tak čumíte? To ste nikdy neviděli člověka, připomínajícího mrtvolu, nebo co?" všichni až na Lily a na poberty odešli.
Chudák Lily...vypadá na prášky...jen co se se mnou skamarádila, už mě tahá z kdejaký bryndy.
Nikdo z nich ale nevypadal, že by mi chtěl něco říct a tak jsem prohlásila:
"Děkuji vám, že jste mě našli a zachránili. Lily? Neboj se o mě...dneska už jsem v pořádku..a dobrou noc." jen jsem se na ni omluvně podívala, věnovala úsměv pobertům(mimochodem: Remus vypadal nějak bledě) a odcházela jsem do havraspárské věže.
Jako pokaždé když tudy jdu, i tentokrát jsem se zastavila u toho magického okna. Proč mě jenom tak uchvátilo? Co je na něm jiného, než na ostatních oknech? A jak mohl pan Neznámý vědět, že z něho chci skočit? No jasně! Vždyť když jsem chtěla skočit jednou odpoledne, tak mě uviděli poberti...tehdy měl Black zase moc keců...ale on měl vlastně pravdu...chtěla jsem skočit...ale teď už ne...protože už mám pro co žít...ať už je to pan Neznámý, nebo někdo jiný...
Od někud se vynořil Max a přitulil se ke mně...takže zima mi asi nebude...
Dneska jsem však nechtěla skočit. Dneska jsem pod něj chtěla posadit a přemýšlet. Ne jen o tom, co se mi dneska stalo s tou odpornou barbínou, ale i o tom, co se dneska stalo u snídaně(jestli si to nepamatujete, tak jsem dala Lily dopis, pro pana Neznámého).
Ptáte se no a co? Ale já vám asi ještě neřekla, na koho se Lily usmála co? Ona se normálně usmála směrem k pobertům! Jasně..dalo by se to vysvětlit taky tak, že se usmála na Jamese...ale o tom pochybuji..
Nevím přesně na koho a tak začneme vyluovací metodou:
James to být nemohl-ten má oči jenom pro Lily
Sirius- ten by se asi nezahazoval s takovouhle holkou, jako jsem já, natož aby jí psal dopisy...
Remus- ten má oči spíše jen pro své knížky..nrzdá se mi, že bych ho zajímala
No a pak tam je ještě Petr...toho ale asi můžu vynechat úolně...ten si na holku dovolí akorát tak zírat..a krom toho-poslední dobou jsem ho ani nikde poblíž pobertů neviděla..jako kdyby se jim stranil...nebo co...
No a já jsem tam, kde jsem byla...nevím nic nového o panu Neznámém..snad je to, že je to někdo z pobertů...ale kdo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jita jita | 19. ledna 2008 v 21:14 | Reagovat

doufám že to je Remm

2 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 24. ledna 2008 v 19:20 | Reagovat

Mám takový tušáka, že to bude Remus... :) Můjj nejj Poberta.. ;op

3 Izabela1996 Izabela1996 | Web | 24. května 2008 v 11:11 | Reagovat

Tak kdo to bude ?

nenapínej mě "psí oči"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama