Prosinec 2007

Proč zrovna já? -9. kapitola

31. prosince 2007 v 17:28 | Lůca & Anduel |  $Proč zrovna já?$
Tak a jak sem řekla, zbláznil se mi blog...no já sice taky ale to je malej detail..tak tady máte tu kapitolu...psala jí sice Andy, ale já jí pomáhala...tak já se pokusím co nejdřív napsat pokračování...a štastný nový rok!!

Proč zrovna já? -8. kapitola

31. prosince 2007 v 17:25 | Lůca |  $Proč zrovna já?$
Ahoj! Tak tady máte konečně tu 8. kapitolú..moc se vám omlouvám, že jí sem dávám až ted, ale nějak mi blbnul blog...tak se nezlobte...

Proč zrovna já? -7. kapitola

28. prosince 2007 v 17:39 | Lůca & Anduel |  $Proč zrovna já?$

7. Pamatuješ si ten křik, ne?
Nemohla jsem dopis od neznámého dostat z hlavy. Snad poprvé od mého příjezdu jsem nemyslela jen na sebevraždu. Ale trápila jsem se pořád. Už je to moje přirozenost. Je to můj osud. Ale ten neznámý...ten dopis...nevěděla jsem, co si o tom myslet.
On mě...miluje? A já ani nevím, kdo to je. Nic v mém životě asi nemůže být jednoduché. Ale pokaždé, když jsem si vzpomněla na ty slova...hřálo mě to u srdce. Po neskutečně dlouhé době jsem se necítila už jako kostka ledu. Bez citů, pocitů a emocí. Ale jako živá bytost. Ten neznámý zvládl něco, co se někomu nepodařilo už hodně dlouho. Ale pořád mi vrtalo hlavou...jak...jak mohl vědět, že jsem chtěla skočit. Skoncovat se vším. A to písmo...jak to, že ho neznám? Musela jsem tomu přijít na kloub. Jednou provždy...
Ale jak? V tom byl ten největší háček...jak.
"Ann..." drkla do mě Lily. Měli jsme hodinu lektvarů. Ale já nic nevnímala. Pořád jsem nad tím vším musela přemýšlet...a pak mě něco napadlo.
"Lily?" začala jsem potichu, protože první lavice není nejvhodnější na rozhovory.
"Ano?"
"Ty víš, kdo mě donesl, že ano? Ale nemůžeš mi to říct?" ptala jsem se v klidu.
"Ne a už jsem ti to říkala!"
"Ale mohla by si mu předat dopis?" zeptala jsem se co nejtišeji. Lily se na mě zkoumavě podívala.
"No, jo to asi jo...ale proč zrovna dopis?" ptala se zmateně. Zrudla jsem.
"On mi...no on mi jeden napsal." Lily se tajemně usmála. Ona ho zná. Musí být z Nebelvíru.
"Jo, jasně. Předám mu ho. Máš moje slovo."
"Děkuju." Hodina už končila, a tak jsem jí mávla na pozdrav a odběhla jsem. Potřebovala jsem najít nějaké klidné místo. Kde by mě nikdo nevyrušil. Tak jsem zalezla do svého pokoje. Max mě samou radostí celou oblízal. Aspoň někdo je rád, že mě vidí. Skočila jsem na postel, našla pergamen a začala přemýšlet.
Ani nevím, jak Tě oslovit. Ty si na rozdíl ode mě znal celé mé jméno. Tíží mě několik otázek, na které bych ráda znala odpověď. Budeš mě mít za bláhovou, ale doufám, že je zodpovíš. Jak víš...jak víš o tom oknu a o tom, že...že jsem chtěla skočit? Já...no nerozumím tomu. Ty ani nevíš, co se mi stalo! Já, jen jsem ti chtěla poděkovat, že si mě odnesl na tu ošetřovnu. A za to...za to, že si mě donutil žít. Aspoň v tomhle okamžiku, protože Ti nic nemůžu slíbit...jsou okamžiky, kdy všechny nenávidím, ale taky...ne, pořád. Prostě děkuju
Ann
Tak to bylo snad to nejhorší, co jsem kdy zplodila. Ale účelu by to mělo posloužit. Chtěla jsem ten dopis Lily předat a sledovat, komu ho předává. Bylo to podlé a já na sebe nebyla pyšná. Ale potřebovala jsem to vědět. Rychle jsem se vydala Lily hledat.Našla jsem jí ve Velké síni. Jen jsem na ní kývla a rychle přiběhla.
"Tady to je a moc děkuju." Jen se na mě usmála a zase odběhla. Zalezla jsem za roh. Možná se mi to jen zdálo, ale měla jsem pocit, že se otočila směrem k...to nebylo možné. Řekla jsem si, že se mi to musí zdát. Byla to věčnost než se Lily zvedla a vydala se pryč. Šla jsem za ní. Bohužel někdo sledoval i mě.
"Co tu tak slídíš?" zeptal se mě Malfoy ledově.
"Do toho ti nic není. A Malfoyi, teď opravdu nemám čas. Musím už jít," řekla jsem naléhavě a hledala jsme pohledem Lily. Někdo za ní šel. Je to možné?
"Ty si čas uděláš," řekla klidně a mrazivě Malfoy. Něco mě donutilo se mu kouknout do očí. Vnitřní pocit. Koukala jsem do očí. Byly tak studené. Zavrtěla jsem hlavou a snažila se přes něj projít dál. Nepustil mě. Dostala jsem strach a vtek.
"Pusť mě, ty zrůdo!" jen mě pevně chytil za ruku, až jsem jí po chvíli ani necítila. Táhnul mě pryč. Do sklepení. Do temnoty.
"Vřískej, jen vřískej jako tvoje matka! Pamatuješ si ten křik ne?" řekl krutě. Nebyla jsme schopna pohybu. Všechno se zastavilo.

A zas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27. prosince 2007 v 18:14 | Lůca |  Spřátelené blogy
Tak! A máme tu další spřátelení! Tentokrát se Staniou, která má moooooooooooooooc hezký povídky...určitě se k ní podívat...jo a ještě něco..děkujeme ti s Anduel moooc a moooc za ty překrásné komentáře k naší spol. povídce!

A vyjímečně další spřátelení...

27. prosince 2007 v 17:11 | Lůca |  Spřátelené blogy
Takže...zase jsem se spřátelila...tentokrát s Elizabeth Greenovou má úžasnej blog..takže se na něj samozřejmě nezapoměnte jít podívat...
A ještě bych Vás chtěla o něco poprosit...
Denně sem totiž příjde kolem 20 lidí, ale komentář zanechá jen pár..někdy nikdo...tak bych Vás chtěla poprosit, jestli by nemohlo být těch komentářů aspon o trosinku víc...a když už nepíšete komentáře, tak aspon hlasujete v anketách..
předem děkujeme...
Lůca a Janik

Já si snad nedám pokoj...

27. prosince 2007 v 9:49 | Lůca |  Spřátelené blogy
Ha! Takže tu mám další spřátelení! Tentokrát s Karin ... má úžasnej blog, takže se na něj běžte ihnd podívat..
A tady obrázek pro tebe:

Proč zrovna já? -6. kapitola

26. prosince 2007 v 19:07 | Lůca |  $Proč zrovna já?$
Ha! Tak jsem si pěkně mákla a mám tu další kapitolu! Sama se divím, kde se to ve mě vzalo, ale prostě je to tak...jen bych se Vám chtěla omluvit...tahle kapitola je taková..divná a ...krátká...prostě jsem ji musela v tenhle okamžik ukončit...celá se totiž točí kolem jisté události...

Proč zrovna já? -5. kapitola

26. prosince 2007 v 17:15 | Lůca & Anduel |  $Proč zrovna já?$
Tak...Anduel-řečená pilná včelička- si pěkně pospíšila..asi bych to ani já takle rychle nesepsala..no ale každopádně si pěkně mákla a napsala další úžasnou kapitolu..až na ten konec...no co...pokusim se nějak sesmolit další díl...a tady máte ten 5. :

Proč zrovna já? -4. kapitola

26. prosince 2007 v 13:03 | Lůca |  $Proč zrovna já?$
Ahoj Lidičky! Pročpak nám nepíšete komentáře co? Ale to je jedno..hlavní je, že mám pro Vás-spíš pro Anduel-novou kapitolu! Tak se pokuste napsat aspon 2! Prosím! a Tady jí máte:

Proč zrovna já? -3. kapitola

26. prosince 2007 v 9:14 | Anduel |  $Proč zrovna já?$
Ahoj...má milá Anduel si pospíšila a je tu nová kapitola! Sice jsem do té minulé psala, že tich komentářů chci 5(mimocohem: byl jenom 1 a to od Anduel), ale tahle povídka nepatří jenom mě, takže jí nemůžu zastavit ani pozastavit. A krom toho jsem také zjistila, že mě baví psát tuhle povídku...asi také proto, že ji píše Anduel a tý se vždycky povede :o) Ale už dost těěch keců...tady ji máte, a doufám, že co nejdřív přibyde další...:

Proč zrovna já? -2. kapitola

25. prosince 2007 v 16:03 | Lůca |  $Proč zrovna já?$
Ahoj...tak po velikým přemýšlení a upravování mám pro Vás druhou kapitolu...upozorňuji ale, že sem ji psala já a moc se mi nelíbí..je taková...divná...nic moc se tam neděje...ale posuďte sami..a upozorňuji..aspoň 5 komentů, bez těch mích a od každýho se počítá jeden...

Nový vzhled

25. prosince 2007 v 13:51 | janik |  Styly našeho blogu =o)
Takže...dlouho jsem na Janičku naléhala, aby tady na blogu pozměnila vzhled...a já myslím, že se jí to moooc povedlo...sice jsem z toho měla prvně šok, ale což...mě se líbí..co Vám?

Proč zrovna já?-1. kapitola

24. prosince 2007 v 12:56 | Lůca & Anduel |  $Proč zrovna já?$
Ahoj lidičky....mám tu pro Vás 1. kapitolku k Proč zrovna já? Myslím si(pokud to tedy jde), že se Anduel strašně moc povedla... Asi bych jí takhle nezvládla...chudák Rebecca...no...ale přečtěte si to sami...a ještě jednou, šťastné a veselé!
Lůca & Anduel (podpis je jako za mě, ale tu kapitolu psala Anduel, takže Lůca & Anduel)

$Pomsta, aneb jak to dopadá, když se někdo zamiluje...$

24. prosince 2007 v 12:00 | Lůca |  *Jednorázovky*
Tak lidičky...Šťastné a Veselé! Já mám pro Vás už druhý dárek..tak si toho važte...vymyslela a sepsala jsem pro Vás jednorázovku...mojí první...tak si toho važte...i když nwm...moc se mi nelíbí...

Proč zrovna já? - dollzka

23. prosince 2007 v 14:20 | Lůca & Anduel |  $Proč zrovna já?$
Takže... my jsme se s Anduel rozhodly, dát Vám sem postavu Rebeccy Anny Vixenové..tady je:

Předvánoční dárek aneb Veselé Vánoce!

23. prosince 2007 v 9:57 | Lůca |  Kecy o ničem...(většinou oznámení ;o)
Rudolph Veselé Vánoce! Já Vás mám všechny mooooc ráda a proto jsme Vám společně s Anduel přichystaly předvánoční dárek...! Také moooc ráda dárky dostává, ale to sem ted nepatří... Tekže jestli se chcete dozvědět, jaký dárek jsme pro Vás přichystaly, klikněte na "Celý článek"

Podivná partička holek- 4.kapitola

13. prosince 2007 v 15:59 | Lůca |  $Podivná partička holek :o)$
Takže...slíbila jsem Vám, že sem dneska dám 4. díl partičky...ak ho tady máte...ale pak si za mnou nechodte stěžovat(Anduel: tohle nemá s naší dohodou nic moc co dělat...to je totiž holý fakt..;o)!
Njn...končím se svým projevem...snad bych ale ještě mohla říct/napsat, že ji věnuji především Anduel...která by pro mne v nejbližší době měla udělat malou službičku....potom Janičce, za to, že jí mám...a Vám všem, kdo má tolik odvahy vstoupit na náš blog...a když už jsme u toho oznámení...nepohrdla bych vašimi komenty...(min. 10 komentů...vy to zvládnete!)

Zázraky se nedějí, naděje však žije...1.kapitola

13. prosince 2007 v 15:52 | Lůca |  $Zázraky se nedějí, naděje však žije...$
Ahoj lidičky...taky se vám po těch mejch keců tak stískalo? Ani moc ne co? No...ale už zase kecám nesmysly...takže tady máte 1. kapitolku k Zázrakům...tak si ji "užijte" a neznámkujte moc přísně! Tahle kapitola bude taková...rozjezdová...a skoro na konci sem už nevěděla co psát a tak tam sou takový ty obvyklý kecy...ale dost..tady ji máte:

SB, SB, SB, a SB..

11. prosince 2007 v 20:08 | Lůca |  Spřátelené blogy
Spřáteleno...;o)

Tohle si přečtěte, pokud chcete něco vědět...

10. prosince 2007 v 19:46 | Lůca |  Kecy o ničem...(většinou oznámení ;o)
Ahoj...rozhodla jsem se Vám něco napsaat k partičce...možná i k Zázrakům...to ještě nwm...