Listopad 20073.kapitola

27. listopadu 2007 v 19:44 | janik |  $Pátrání po minulosti$
Pátrání po minulosti 3. kapitola
Postava se pomalu ale určitě blížila k bezbrané dívce.
Když se April vzpamatovala začala zbrkle utíkat ale černá postava si ji přitáhla k sobě kouřovými chapadly která dosti náležitě připomínala chapadla chobotnice.
Podívat se tvorovi do tváře to byl pro April nyní jedinný úkol, ale nějak to nešlo, něco jakoby ji hlavu stále odtahovalo od přezáhadného stvoření. Nějaka tajemná síla.
Byl to zlomek ale April stejně viděla dobře , ženskou postavu - rázem si April vzpomněla na matku no vlastně si ani vzpomenout nemohla , když měla April čas tak rozmýšlela a přemýšlela jak asi mohla její matka vypadat , najčastěji si ji představovala jako černovalsou éterickou bytost s modrýma očima.
Jako by tato postava co se ji zjevila , vypadla z jejího snění ale co se dá dělat ja pryč.


Zázraky se nedějí, naděje však žije...-dollz

24. listopadu 2007 v 16:49 | Lůca |  $Zázraky se nedějí, naděje však žije...$
Tak...a jak jsem vám slibovala, mám tu novou povídku...zatím sem dám ale jen dollzky
P.S.:Siriho, Jamese a Rema už sem nedám, máte je v podívná partička holek:o) takže je sem už nedám po druhý...
P.P.S.:a nezapomeňte psát komentáře...(jinak si mě nepřejte :o)

Spřátelení už po 4.!!!

21. listopadu 2007 v 21:11 | Lůca |  Spřátelené blogy
Takže...mám tu nové spřátelení, tentokrát s Peggy, kterrá má moc pěkný blog....
P.S.:4 je moje oblíbené číslo, tak si ho Peggy važ...ne kecám (statně jako vždy) nemusíš, to byla samozřejmě vtip.....
jestli se chcete juknout na tento blog, klikněte sem: http://hpnadruhou.blog.cz

2.kapitola

20. listopadu 2007 v 19:41 | janik |  $Pátrání po minulosti$
Pátrání po minulosti 2. kapitola
April zaslechla tichoulinké prakání ve staré Lípě. Opravdu pomalu se otočila na jedná noze. Zasáhla ji vlna světla smíšeného s něčím - no lze to popsat jako hvězdný prach. Plné světlo , které vycházelo ze staré Lípy jako , kdyby tam někdo rozsvítil obrovskkou zářivku. Vlna tajemné směsi , která když dorazila k April úplně se zastavila. Najednou se okruh 20 ti metrů rozsvítil jako by byl bílý den. Úžasná nadpřirozená zář nádherně hrále všemi barvami a zárověn barevně ladila s hvězdami na nebi.
April se celý svět zdál nějakým způsobem štastnýa plný smíchu. Nebylo možné toto nějak jinak popsat.
Nyní když April přistoupila blíže , z jádra Lípy se vynořila další vlna tentokrát droboulinké třpytky s fialkovým nádechem.
Lípa se otevřela a zevnitř vyšla postava zahalená do černého pláště. Dobrý pocit byl ten tam a April zbyly jen oči pro pláč. Najednou se cítila dalším způsoben zklíčená. Jakoby už nikdy v životě neměla cítit radost a usmát se.
LIDI SRY ŽE MÁM MOC KRÁTKÝ KAPITOLKY JA TOTIŽ UBEC NESTÍHÁM PSÁT TAK SE NEZLOBTE BUDU SE NAŽIT SEM DÁVAT DENNĚ NEBO OBDEN KAPITOLU.
A JEŠTĚ NĚCO PIŠU BLBOSTI TAK SE NEDIVTE JE TO NĚCO JAKO SCIFY ALE MA TAKOVEJ PLAN TAKŽE BY SE TO MĚLO ROZJET. :-)

1.kapitola

18. listopadu 2007 v 21:16 $Pátrání po minulosti$
Pátrání po minulosti 1.kapitola
Do vzduchu se pomalu zapařoval závan večera. Byla horká letní noc , houkání rozrušených sov při lovu , které April vyplašila a šumění listů tvořili atmosfétu jako stvořenou pro romantickou procházku zamilovaného páru. Myšlenkami na lásku April zrovna neoplývala. Její soustředění se vztahovalo na onen tajemný vzkaz , který jakoby přivál vítr , avšak nepatrný lístek , který v sudžující bouři - tak silné až se ohýbaly stromy byl adresovám ji.Stálo na něm :(viz obr.dole)
Už jen pár kroků ve tmě zbývalo k Lípě.V Aprilině hlavě se začali líhnout pochybnosti typu : Kdo tam na mě čeká ? Jak se potom dostanu zpátky ... - cože ?! já opravdu chtěla říci domů ? Do tdoho hnusnýho děcáku ?- - to nikdy nebude můj domov !!!
April se zájmem shlédla na staré ošuntělé hodinky, které ji dla maminka než zemřela. Pozlacená ručička se obvyklou rychlostí poposunovala směrem ke dvanáctce , avšak April každá chvíle připadala něčím zvláštní a neúprosně dlouhá.
Stála respektive přešlapovala na jednom místě ještě jednou se koukla na svou pozvánku - LÍSTEK už nebyl zsela v nejlepším stavu sem tam roztržený , od kapek děště , které jakoby říkal : Udělala jsi dobře že sem jsi přišla - ba ne neměla jsi chodit !!!
Rozhlédnutí kolem sebe nebyl zrovna nej nápad , protože April zamrazilo ještě víc než ji mrazilo předtím. Na kostelních hodinách prudce odbila dvanáctá - do nesnesitelného hluku ještě křičely pronikavým hlasem havrani.
LIDI TEN OBRÁZEK SEM NEJDE DAT SI NEJ POKUD MATE ZAJEM NAPIŠTE MAILEM DO KOMENTÍKŮ DEJTE E-MAIL A JA VAM HO POSLU :-) VŠEM SE MOC OMLOUVÁM:-(
MUJ JE MIMCH. : janik.28016@seznam.cz
DÍKES JANIK

Spřátelení blogů(3.)

18. listopadu 2007 v 9:19 | Lůca |  Spřátelené blogy
A máme tady nové spřátelení...tentokrát s jednou holčinou, která má na svém blogu moooooc zejímavé a krásné povídky...

Nový styl - MODRÁ

17. listopadu 2007 v 20:27 | janik |  Styly našeho blogu =o)
Mame novej styl na blogu tak dejte komentik a hlásněte !!!!!!!! B-) kdo nechápe to je smajl se slun. brýlemi
P.S.:Takhle vypadal náš 'modrý' blog


Spřátelení blogů s Alčou

8. listopadu 2007 v 19:28 Spřátelené blogy
Taka a je tady další spřátelení, tentokrát s holčinou Alčou, která má mooooooc pěkný blog a je sama o sobě supa :o)

Podivná partička holek - dollz

6. listopadu 2007 v 17:25 | Lůca |  $Podivná partička holek :o)$
Ahojky...tadý máte postavičky k mé povídce Podivná partička holek. Nemám tu ale ty záporné postavy a nemám tu Petra(4ervíčka), kterého už nechci ani vidět :o)
P.S.: Pište komentiky!!!

Spřátelení blogů

4. listopadu 2007 v 17:57 Spřátelené blogy
Tak... budete se asi divit, ale spřátelila jsem blog s jednou osůbkou, která má moooooooooooc pěknej blog a na něm mooooooooooc pěkný povídky...a tady mám pro ni obrázek :o)

Podivná partička holek - úvod

3. listopadu 2007 v 8:34 $Podivná partička holek :o)$
Ahojík lidičky :o) TAk sem vás asi zklamala, že sem vymázla Partu 8K, jenže sem nemohla jinak a tak mám tady za ní náhradu, o které vám zatím jen něco řeknu :o)...
Děj: Takže....sou to pubertální pubescenti (zajímavá kombinace) no a dělaj samý hovadinky.....nekdy trochu větší, a někdy trochu menší, za které si většinou zaslouží školní trest :o)
Postavy: Nelly, Sarah, Elish, Katharin, Sirius, James, Remus, Péťa, a další....
Takže lidičky.... hlasujte, a pište komentíky ať se rozhodnu jo?